Według czasu
Według ceny

Kurs Roma-Kyiv

08:30 Roma Autostazione Tiburtina
10:10 Terni Autostazione piazza della Rivoluzione France ATC
11:30 Perugia Terminal pizza Partiglani
13:15 Bagno di Romagna VIA Lungo Savio fronte "Euro Terme"
14:10 Cesena Autostazione p.Karl Marx
15:35 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
20:50 Tarvisio cło (IT-AT)
02:15 Nickelsdorf cło (AT-HU)
10:00 Zahony cło (HU-UA)
11:20 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
13:50 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
15:10 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
18:20 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
20:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
21:40 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:40 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Przewoźnik: Odri
Rabaty: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Roma - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information