Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Koln

21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
01:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:45 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
07:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:45 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
02:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:30 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
12:15 Osnabruck Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
14:20 Wuppertal Hbf., Döppersberg
14:30 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Köln

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information