Według czasu
Według ceny

Kurs Черновцы-Савона

09:20 Chernivtsi
10:50 Kolomyya
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
15:50 Stryi
18:25 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
19:30 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
12:55 Trento
14:40 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Brescia
17:05 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
18:10 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
19:10 Novara
20:45 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Genova Piazza Della Vittoria
23:10 Savona
Przewoźnik: Odri
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Savona

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information