Według czasu
Według ceny

Kurs 846403 Kiev - Warszawa - Bonn

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:15 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
12:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:55 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
15:55 Hamm Willy-Brandt-Platz
16:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:20 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:55 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
18:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
19:25 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Przewoźnik: Ecolines

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Bonn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information