Według czasu
Według ceny

Kurs 316 Созополь - Кривой Рог

10:00 Sozopol restaurant Cherno more
10:15 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
11:20 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
11:30 Aheloy restaurant Black And White
11:35 Ravda post,restaurant Tornado
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Obzor Dworzec autobusowy
12:50 Byala Ctacja paliw
13:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
13:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
13:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
13:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
14:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
14:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
14:30 Albena Dworzec
14:50 Balchik Gas Station, "Lafi"
15:30 Kavarna route Varna - Durankulak
10:15 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
14:00 Mykolaiv Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
18:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information