Według czasu
Według ceny

Kurs Черновцы - Тернополь - Москва

05:30 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
06:00 Storozhynets Dworzec, ul. Fedkovytcha 2
06:55 Vyzhnytsia Dworzec, ul. Obiizdna 2
07:15 Kosiv Dworzec PKS
07:55 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
08:45 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
09:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
10:05 Galych Dworzec, ul. Okruzhna 3
10:30 Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
10:55 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
11:35 Berezhany Dworzec, ul.Privokzalnaja 3
12:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:10 Zbarazh Dworzec
14:10 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
14:55 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
15:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:35 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
19:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
21:20 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
21:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
07:50 Orel AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
11:00 Tula GAI (192 km objazd trasy Tuła М-2)
15:00 Moskva Przystanek autobusowy, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information