Według czasu
Według ceny

Kurs 374 Praha - Kishinev

Wyjazdy: Sb, Nd
10:30 Praha
13:00 Brno
00:05 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
02:00 Deva
03:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Sibiu
05:00 Fagaras Dworzec
06:00 Brasov
07:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy (Gara Feroviara)
Przewoźnik: Dac Trans
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information