Według czasu
Według ceny

Kurs 4001 Praha - Riga

09:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:45 Hradec Králové Terminál HD
14:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
18:20 Lodz Dw.Fabryczny
21:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:25 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:55 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
01:20 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
02:05 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
04:20 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
05:20 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
07:00 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
08:55 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
11:15 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Nordeka Serviss SIA
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information