Według czasu
Według ceny

Kurs 315 Кривой Рог - Созополь

06:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
11:00 Mykolaiv Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
14:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
05:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:10 Balchik Gas Station, "Lafi"
06:30 Albena Dworzec
06:40 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
06:50 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
07:05 Slanchev Den Przystanek autobusowy
07:10 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
07:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
08:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
08:10 Byala Ctacja paliw
08:20 Obzor Dworzec autobusowy
09:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda post,restaurant Tornado
09:30 Aheloy restaurant Black And White
09:40 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
10:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
11:00 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Sozopol

Popularne połączenia z Sozopol

Popularne połączenia do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information