Według czasu
Według ceny

Kurs 847001 Киев - Варшава - Фрайбург

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:50 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Dworzec Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:50 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: Ecolines

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Freiburg im Breisgau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information