Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe-Koln-Moskva (since 20.05)

07:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
12:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:30 Magdeburg ZOB am Hbf
21:20 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
10:00 Brest Dworzec PKS,  ul. Mickevica 35
12:30 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
15:00 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
17:00 Babruysk ul. Puskina 153
18:30 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
19:00 Mogilev Dworzec autobusowy, ul.Leninskaha 93
20:30 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
23:00 Smolensk Dworzec, ul.Kasena 13
08:00 Moskva Dworzec "VDNH", ul. Kosmonavtov 2a
Przewoźnik: VISIT TOUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information