Według czasu
Według ceny

Kurs BusTaxi Винница-Либерец

04:00 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
09:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
12:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
13:10 Volochysk Przystanek na żądanie
13:30 Pidvolochisk Przystanek na żądanie
14:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
15:30 Zolochiv Przystanek na żądanie
17:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
02:30 Frydek-Mistek Przystanek na żądanie
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
05:30 Velké Meziříčí Przystanek na żądanie
06:20 Jihlava Przystanek na żądanie (112km)
06:30 Humpolec Przystanek na żądanie
07:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:00 Mlada Boleslav Przystanek na żądanie
10:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
Przewoźnik: PP Koval Volodymyr
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
20% Dzieci 13-17 lat
50% Dzieci 5-12 lat
50% Osoby niepełnosprawne
99% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Olomouc - Liberec

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information