Według czasu
Według ceny

Kurs LEB9167 Parndorf - Bohumin - Lvov

17:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
18:45 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:55 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
21:00 Olomouc Stacja kolejowa, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
22:05 Ostrava Dworzec kolejowy Svinov, bus stop in front of station, Peterkova str.
22:55 Bohumín Dworzec PKP Novy Bohumin
23:04 Bohumín CLO
23:04 Chalupki CLO
00:05 Katowice Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja
01:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:05 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
06:15 Korczowa granica PL-UA
07:55 Krakovets cło (UA-PL)
09:05 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:45 Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
Przewoźnik: LEO Express
Rabaty: 10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-14 lat

Pokaż wszystkie kursy Wien - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information