Według czasu
Według ceny

Kurs Гданьск - Винница

07:00 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
08:50 Grudziadz Dworzec PKS, ul. Dworcowa 42
10:00 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:50 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
11:50 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei
13:00 Kutno ul. Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
14:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
15:30 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
18:00 Kielce ul. Czarnowska 12
19:15 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
19:50 Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:40 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
21:05 Nisko Plac Wolności
22:05 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
23:45 Medyka cło (PL-UA)
01:45 Shehyni cło (UA-PL)
02:55 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
04:35 Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
05:45 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:35 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
06:55 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
08:15 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:10 Letychiv Dworzec, ul.50-ricca Zovtnja 1
10:05 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Lux-reisen
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Gdansk - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information