Według czasu
Według ceny

Kurs 436 Chernivtsi - Lviv - Praha

08:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:00 Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
11:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:10 Krakovets cło (UA-PL)
18:05 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
21:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
03:35 Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
04:45 Harrachov cło (CZ-PL)
05:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
06:40 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
07:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Kamianets-Podilskiy - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation