Według czasu
Według ceny

Kurs 383 Рахов-Прага-Либерец

Wyjazdy: 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 1 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar
09:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
11:00 Delatyn
11:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
13:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul. Pasechnaya
13:45 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
14:35 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
15:45 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
17:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
21:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:10 Krakow airport Port lotniczy
01:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Ostrava Stacja paliw Shell
03:50 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:50 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:50 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:50 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Liberec

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information