Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 419/2 Kiev - Praha

KiyPasTrans, ATP-8
Wyjazdy: 7 Kwi, 10 Kwi, 14 Kwi, 17 Kwi, 21 Kwi, 24 Kwi, 28 Kwi, 1 Maj, 5 Maj, 8 Maj
  1. 08:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 10:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 13:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  4. 17:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  5. 20:00Krakovets cło (UA-PL)
  6. 23:59Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 01:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  8. 02:30Chalupki CLO
  9. 02:40Bohumín CLO
  10. 06:10Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  11. 09:10Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-8
  • Rabaty: 10% Dzieci w wieku 13-16 lat
    10% Student (ITIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation