• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Według czasu
Według ceny

Kurs 700 Praha-Barcelona-Madrid

Wyjazdy: 17 Lut, 22 Lut, 24 Lut, 1 Mar, 3 Mar, 8 Mar, 10 Mar, 15 Mar, 17 Mar, 22 Mar
09:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
13:30 Nurnberg ZOB
16:30 Stuttgart ZOB S-Obertürkheim-Hafenbahnstr
17:45 Karlsruhe Hbf., Südseite
19:30 Freiburg im Breisgau Hbf., Busbahnhof
06:30 Perpignan g. SNCF face a l hotel "Paris-Barcelone"
07:30 Figueres Dworzec autobusowy, Plaza de la Estation
08:15 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
09:00 Lloret de Mar eastacion de autobuses
11:45 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
13:15 Tarragona eastation de aut. pl. Imperial Tarraco
13:30 Salou eastacion de aut. av Jaime I
15:15 Alcala de Chivert restaurante Jacinto
15:45 Lérida Dworzec, ul. Saracibar 2
16:45 Castellón de la Plana eastacion de aut.
17:45 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
17:45 Zaragoza eastacion intermodal Delicias av.Navarra
19:30 Benidorm eastacion de aut. av.de la Comunidad Europea
20:15 Alicante Dworzec autobusowy
21:30 Murcia eastacion de aut. c.Bollos
22:30 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
Przewoźnik: Eurolines
Rabaty: 10% Student
10% Dzieci 13-17 lat
10% Emeryci
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Madrid

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation