Według czasu
Według ceny

Kurs 700 Madrid-Barcelona-Praha

Wyjazdy: 17 Gru, 22 Gru, 24 Gru, 29 Gru, 31 Gru, 5 Sty, 7 Sty, 12 Sty, 14 Sty, 19 Sty
06:30 Murcia eastacion de aut. c.Bollos
07:00 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
07:30 Alicante Dworzec autobusowy
08:15 Benidorm eastacion de aut. av.de la Comunidad Europea
10:30 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
11:30 Zaragoza eastacion intermodal Delicias av.Navarra
11:30 Castellón de la Plana eastacion de aut.
13:00 Alcala de Chivert restaurante Jacinto
13:30 Lérida Dworzec, ul. Saracibar 2
14:45 Salou eastacion de aut. av Jaime I
15:00 Tarragona eastation de aut. pl. Imperial Tarraco
17:30 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
18:45 Lloret de Mar eastacion de autobuses
19:30 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
20:30 Figueres Dworzec autobusowy, Plaza de la Estation
21:30 Perpignan g. SNCF face a l hotel "Paris-Barcelone"
08:30 Freiburg im Breisgau Hbf., Busbahnhof
10:15 Karlsruhe Hbf., Südseite
11:45 Stuttgart ZOB S-Obertürkheim-Hafenbahnstr
14:45 Nurnberg ZOB
17:30 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
19:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Eurolines
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
10% Dzieci 13-17 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Murcia - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation