Według czasu
Według ceny

Kurs 700 Praha-Barcelona-Madrid

Wyjazdy: 19 Sie, 24 Sie, 26 Sie, 31 Sie, 2 Wrz, 7 Wrz, 9 Wrz, 14 Wrz, 16 Wrz, 21 Wrz
09:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
13:30 Nurnberg ZOB
16:30 Stuttgart ZOB S-Obertürkheim-Hafenbahnstr
17:45 Karlsruhe Hbf., Südseite
19:30 Freiburg im Breisgau Hbf., Busbahnhof
06:30 Perpignan g. SNCF face a l hotel "Paris-Barcelone"
07:30 Figueres Dworzec autobusowy, Plaza de la Estation
08:15 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
09:00 Lloret de Mar eastacion de autobuses
11:45 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
13:15 Tarragona eastation de aut. pl. Imperial Tarraco
13:30 Salou eastacion de aut. av Jaime I
15:15 Alcala de Chivert restaurante Jacinto
15:45 Lérida Dworzec, ul. Saracibar 2
16:45 Castellón de la Plana eastacion de aut.
17:45 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
17:45 Zaragoza eastacion intermodal Delicias av.Navarra
19:30 Benidorm eastacion de aut. av.de la Comunidad Europea
20:15 Alicante Dworzec autobusowy
21:30 Murcia eastacion de aut. c.Bollos
22:30 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
Przewoźnik: Eurolines
Rabaty: 10% Student
10% Dzieci 13-17 lat
10% Emeryci
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Madrid

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information