• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 540 Brno - Praha - Amsterdam

Wyjazdy: 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj, 26 Maj, 27 Maj, 28 Maj, 29 Maj, 30 Maj
23:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
00:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg ZOB
03:20 Nurnberg airport Lotnisko
04:25 Wurzburg Bismarckstrasse
06:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:50 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
09:20 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
10:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
11:05 Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
12:05 Eindhoven Hoek PTT, droga Post Station
13:05 Breda Dworzec Centralny, Stationweg
13:50 Rotterdam
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam P+R Zeeburg
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation