• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 1156 Bern - Warszawa - Riga

ECOLINES
Wyjazdy: 8 Maj, 15 Maj, 22 Maj, 29 Maj, 5 Cze, 12 Cze, 19 Cze, 26 Cze, 3 Lip, 10 Lip
  1. 06:45Bern Bus parking "Schutzenmatte", Hbf
  2. 08:20Zürich Dworzec PKS, ul. Limmatstrasse, 5
  3. 09:00Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
  4. 09:50Sankt Gallen Lagerstrasse
  5. 06:15Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  6. 07:50Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
  7. 09:20Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino, 8
  8. 10:45Augustow Parking przy ul. Koscielnej
  9. 11:40Suwalki Dworzec PKS, ul. Utrata, 1B
  10. 14:00Marijampolė Dworzec PKS, ul.Stoties, 2B
  11. 15:05Kaunas Dworzec PKS, Vytauto pr. 24
  12. 16:40Panevėžys Dworzec PKS, Savanoriu a. 5
  13. 18:50Riga Dworzec PKS, ul. Pragas iela, 1
  • Przewoźnik: ECOLINES
  • Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
    10% Młodzież poniżej 26 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci (Euro26)
    10% Studenci (ISIC)
    10% Studenci (ITIC)
    50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation