• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 436 Chernivtsi - Lviv - Praha

  1. 08:00Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 10:00Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  3. 11:15Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  4. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  5. 16:10Krakovets cło (UA-PL)
  6. 18:05Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  7. 21:05Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 22:40Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  9. 01:20Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  10. 03:35Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
  11. 04:45Harrachov cło (CZ-PL)
  12. 05:40Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  13. 06:40Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  14. 07:40Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Grupa od 10 osób
    10% Emeryci od 55 lat
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation