Według czasu
Według ceny

Kurs 278 Ивано-Франковск - Либерец

12:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
14:00 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:00 Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
16:30 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
17:30 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
19:00 Vysne Nemecke cło (SK-UA)
19:30 Michalovce Lastomírska 831/1
20:40 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
22:10 Rožňava Dworzec autobusowy, pl.3
23:50 Zvolen Balkán 53 pl.1
01:30 Nitra Stacja, 1563/1, pl. 6B
03:00 Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Maskaljuk Dmytro
Rabaty: 10% Studenti poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation