Według czasu
Według ceny

Kurs 278 Ивано-Франковск - Либерец

12:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
14:00 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:00 Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
16:30 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
17:30 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
19:00 Vysne Nemecke cło (SK-UA)
19:30 Michalovce Lastomírska 831/1
20:40 Košice Dworzec autobusowy, peron 2, Stanicne nam. 9
22:10 Rožňava Dworzec autobusowy, pl.3
23:50 Zvolen Balkán 53 pl.1
01:30 Nitra Stacja, 1563/1, pl. 6B
03:00 Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Maskaljuk Dmytro
Rabaty: 10% Studenti poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information