Według czasu
Według ceny

Kurs 278 Ивано-Франковск - Либерец

12:00 Rachiv
14:00 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:00 Khust
16:30 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
17:30 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
19:00 Vysne Nemecke cło (SK-UA)
19:30 Michalovce
20:40 Košice Dworzec, peron 2, Stanicne nam. 9
22:10 Rožňava Dworzec, pl.3
23:50 Zvolen Balkán 53 pl.1
01:30 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
03:00 Bratislava dw.autobusowy Mlynske Nivy
05:00 Brno
08:00 Praha
Przewoźnik: Maskaljuk Dmytro
Rabaty: 10% Studenti poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information