• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kovel - Zaporizhia (from 15.05)

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 25 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 15 Lis
  1. 01:30Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  2. 02:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  3. 03:50Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  4. 04:50Chervonohrad Dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
  5. 05:30Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
  6. 06:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 07:30Zolochiv stacja benzynowa Okko, ul. Lwiwska 67
  8. 08:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 09:20Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  10. 10:35Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  11. 12:35Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  12. 14:00Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  13. 15:10Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  14. 17:40Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  15. 19:35Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  16. 21:05Nikopol Dworzec, ul. Elektrometallurgov 37

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation