• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol - Kovel

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip
  1. 03:30Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
  2. 05:50Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  3. 07:30Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  4. 09:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  5. 11:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec Autobusowy, ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  6. 11:35Verkhnodniprovsk Dworzec autobusowy, ul Titova, 10
  7. 13:00Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  8. 14:05Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  9. 16:20Zolotonosha Dworzec PKS №2, ul. Shevchenka 98
  10. 17:15Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  11. 18:00Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  12. 18:55Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  13. 21:10Zhytomyr Przystanek autobusowy, ul. Kyivska, 93
  14. 22:20Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  15. 23:55Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  16. 01:05Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  17. 02:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  18. 02:30Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  19. 03:55Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  • Przewoźnik: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Informacje dodatkowe: Bilet nie musi być drukowany. W przypadku zakupu biletu ze zniżką przy wejściu na pokład należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość i wiek
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation