• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kovel - Sievierodonetsk

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 1 Lip, 3 Lip, 6 Lip, 8 Lip, 10 Lip, 13 Lip, 15 Lip, 17 Lip, 20 Lip, 22 Lip
  1. 01:30Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  3. 04:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  5. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 08:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  8. 12:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:05Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 14:40Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  11. 15:20Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  12. 17:55Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  13. 20:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  14. 21:15Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  15. 22:40Izium ul. Paromnaja 1
  16. 23:40Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  17. 23:55Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  18. 00:25Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho 231
  19. 00:50Kostiantynivka (Donetsk obl.) Dworzec autobusowy, ul. Oleksy Tykhoho 106
  20. 01:25Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  21. 02:20Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  22. 02:30Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.
  • Przewoźnik: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Informacje dodatkowe: Bilet nie musi być drukowany. W przypadku zakupu biletu ze zniżką przy wejściu na pokład należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość i wiek.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation