• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kovel - Sievierodonetsk (from 15.05)

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 14 Paź, 16 Paź, 18 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 4 Lis
  1. 01:30Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  3. 04:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  5. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  6. 08:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  8. 12:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 14:20Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  11. 14:55Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  12. 17:45Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  13. 19:40Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  14. 22:05Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  15. 23:30Izium ul. Paromnaja 1
  16. 00:30Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  17. 00:50Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  18. 01:15Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho 231
  19. 01:40Kostiantynivka (Donetska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Oleksy Tykhoho 106
  20. 02:15Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  21. 03:10Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  22. 03:25Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation