• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chisinau - Poznan (X)

XENIA-TRAVEL/EWHD
Wyjazdy: 27 Paź, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru
  1. 07:00Chisinau Dworzec Autobusowy, "SUD", ul. Chincest 145
  2. 09:00Orhei Dworzec autobusowy, ul. Sadovjanu
  3. 10:20Florești Dworzec, ul. Garli 11
  4. 11:30Belcy Dworzec PKS, ul. Stefan cel Mare 2
  5. 12:05Riscani Dworzec autobusowy, ul. Mihai Eminesku
  6. 13:00Jedincy Dworzec, ul. Idenpendentej 177
  7. 13:45Briceni Dworzec autobusowy, ul.Mihai Eminescu 19
  8. 14:55Criva cło (MD/UA)
  9. 15:30Mamalyga cło (UA/MD)
  10. 20:25Shehyni cło (UA-PL)
  11. 20:30Medyka cło (PL-UA)
  12. 00:55Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  13. 03:45Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
  14. 05:15Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: XENIA-TRAVEL/EWHD
  • Bagaż: Wartość przewozu bagazu wiecej 1 miejsca sklada 15 PLN
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation