• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Skadovsk - Poznan

FOP Chaikivskyi B.Iu.
Wyjazdy: 24 Paź, 29 Paź, 3 Lis, 8 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 23 Lis, 28 Lis, 3 Gru, 8 Gru
  1. 16:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:20Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
  4. 21:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  5. 01:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  6. 02:15Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  7. 03:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  8. 05:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 08:05Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  11. 08:20Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  12. 09:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  13. 12:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  14. 14:25Krakovets cło (UA-PL)
  15. 14:35Korczowa cło (PL-UA)
  16. 15:25Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  17. 17:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 19:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  19. 20:45Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  20. 22:10Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  21. 23:35Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  22. 01:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany!
  • Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - dodatkowa opłata

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation