• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Skadovsk

  1. 07:30Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 13:45Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  7. 20:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 21:50Krakovets cło (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 02:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  11. 02:50Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  12. 03:05Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  13. 04:15Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  14. 05:05Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  16. 07:25Nemyriv Dworzec PKS, ul. Gorskogo, 10
  17. 08:20Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  18. 09:35Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  19. 13:10Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  20. 13:30Odessa Dworzec autobusowy "Pryvokzalna", pl. Starosinna, 1b
  21. 15:50Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  22. 17:20Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - dodatkowa opłata

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation