• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Skadovsk

FOP Chaikivskyi B.Iu.
Wyjazdy: 17 Paź, 22 Paź, 27 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis, 7 Lis
  1. 07:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 13:45Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  7. 20:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 21:50Krakovets cło (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 02:50Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  14. 05:05Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  16. 07:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  17. 08:20Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  18. 09:35Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  19. 13:10Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  20. 13:30Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
  21. 15:50Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 17:20Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany!
  • Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - dodatkowa opłata

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation