• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kamianets-Podilskiy

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Wyjazdy: 13 Cze, 15 Cze, 17 Cze, 19 Cze, 21 Cze, 23 Cze, 25 Cze, 27 Cze, 29 Cze, 1 Lip
  1. 14:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  2. 15:20Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 18:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  4. 19:20Torun ul. Dąbrowskiego 26
  5. 23:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 05:30Hrebenne cło (PL-UA)
  7. 07:35Rava Ruska cło (UA-PL)
  8. 08:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  9. 09:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 10:10Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  11. 11:10Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  12. 11:50Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  13. 12:30Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  14. 13:40Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  15. 14:40Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  16. 15:50Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  17. 16:55Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec, ul. Vasileva 86b
  18. 17:30Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 20% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation