• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Poznan) Lviv - Skadovsk

  1. 22:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  2. 23:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  3. 01:05Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  4. 02:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  5. 02:50Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  6. 03:05Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  7. 04:15Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  8. 05:05Letychiv Dworzec PKS, ul. Y. Sawickiego, 1 (ul. Shevchenka)
  9. 06:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  10. 07:25Nemyriv Dworzec PKS, ul. Gorskogo, 10
  11. 08:20Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  12. 09:35Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  13. 13:30Odessa Dworzec PKS, "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  14. 14:45Kobleve Dworzec PKS, ul. Odeska, 4
  15. 15:50Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  16. 17:20Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  17. 19:00Skadovsk Dworzec PKS, ul. Pasichnyka, 19
  18. 19:20Lazurne (Khersonska obl.) CH "Super Sam", ul. Tsentralna, 47
  • Przewoźnik: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - dodatkowa opłata

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation