• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kyiv - Kherson

Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Wyjazdy: 14 Paź, 17 Paź, 19 Paź, 21 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 4 Lis
  1. 18:40Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  2. 19:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 20:40Elblag ZKM Plac Dworcowy
  4. 22:00Ostroda Dworzec autobusowy , ul. Słowackiego 14
  5. 22:40Olsztyn Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 Maja 2A
  6. 23:10Olsztynek Stacja Paliw ORLEN
  7. 00:20Mlawa Dworzec autobusowy, ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  8. 01:30Plonsk Dworzec autobusowy ul. Warszawska 51
  9. 02:20Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 05:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 07:30Zamosc Stacja Paliw "BP"
  12. 09:15Hrebenne cło (PL-UA)
  13. 11:05Rava Ruska cło (UA-PL)
  14. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  16. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  17. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  18. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  19. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  20. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  21. 22:25Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  22. 23:25Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  23. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  24. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  25. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  26. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation