• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Kherson

Orionbus
Wyjazdy: 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis
  1. 10:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 13:05Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  3. 16:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 17:40Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 21:30Korczowa cło (PL-UA)
  6. 00:35Krakovets cło (UA-PL)
  7. 01:50Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  8. 03:25Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 05:40Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 08:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  11. 10:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  12. 12:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  13. 13:25Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  14. 14:05Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  15. 15:55Mykolaiv Dworzec Autobusowy "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  16. 16:15Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  17. 17:10Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation