• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Kherson

Orionbus
Wyjazdy: 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj
  1. 10:00Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 13:05Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  3. 16:00Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 17:40Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 21:30Korczowa cło (PL-UA)
  6. 00:35Krakovets cło (UA-PL)
  7. 01:50Lviv Przystanek autobusowy, przeciwnie Centrum handlowe "Skrynia" (blisko parking)
  8. 03:25Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  9. 05:40Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  10. 08:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  11. 10:30Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  12. 12:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec PKS, ul. Radianska, 8
  13. 13:25Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  14. 14:05Voznesensk Dworzec PKS, ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  15. 15:55Mykolaiv Dworzec PKS "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  16. 16:15Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 17:10Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky. Autobus Van Hool.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Studenci (ISIC)
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation