• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Poznan) Lviv - Skadovsk

  1. 23:50Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  2. 01:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  3. 02:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  4. 02:50Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  5. 03:05Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  6. 04:15Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  7. 05:05Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  8. 06:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  9. 07:25Nemyriv Dworzec PKS, ul. Gorskogo, 10
  10. 08:20Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  11. 09:35Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  12. 12:45Kobleve Dworzec PKS, Odesskoe shosse, 4
  13. 13:10Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  14. 13:30Odessa Dworzec PKS, "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  15. 15:50Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  16. 17:20Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Bilovus V.B.
  • Informacje dodatkowe: Lądowanie jest możliwe za pomocą biletu elektronicznego. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation