Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Legnica - Kyiv

Menyok FOP/EWHD
Wyjazdy: 1 Kwi, 2 Kwi, 3 Kwi, 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi
  1. 16:45Brzeg Dworzec autobusowy pl. Dvorcova 1
  2. 18:05Lubliniec Dworzec autobusowy
  3. 19:00Czestochowa Dworzec Autobusowy, al. Wolności, 45/47
  4. 21:45Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
  5. 22:50Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 03:15Korczowa cło (PL-UA)
  7. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  8. 07:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  9. 10:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 13:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  11. 15:40Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Menyok FOP/EWHD
  • Informacje dodatkowe: Możliwy jest przewóz złożonych rowerów i wózków dziecięcych, dodatkowa opłata 50% ceny biletu. Zwierzęta z dokumentami można przewozić w bagażniku. Koła dla niepełnosprawnych nie mogą być transportowane.
  • Bagaż: 1 worek do 40 kg (60x40x20) -bezpłatnie, еxtra (od 60x40x20 do 50 kg) 50% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation