• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 00345 Kherson - Wroclaw - Praha

Arman
Wyjazdy: 16 Gru, 23 Gru, 13 Sty, 20 Sty, 27 Sty, 3 Lut, 10 Lut, 17 Lut, 24 Lut, 2 Mar
  1. 03:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 05:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 07:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 11:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 14:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 16:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 19:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 21:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 23:30Krakovets cło (UA-PL)
  10. 02:00Korczowa cło (PL-UA)
  11. 04:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  12. 06:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 07:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  14. 08:30Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
  15. 11:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  16. 14:30Hradec Králové Terminál HD
  17. 16:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: Arman
  • Informacje dodatkowe: Przewóz mały zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami w specjalnych pudełkach
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg bezpłatnie, każdy następny - 250UAH or 250CZK or 40PLN
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation