• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol - Rostov-na-Donu

Merkurij Avtotrans
Wyjazdy: 22 Cze, 25 Cze, 29 Cze, 2 Lip, 6 Lip, 9 Lip, 13 Lip, 16 Lip, 20 Lip, 23 Lip
  1. 06:45Mariupol Przystanek autobusowy "AMSTORE", "Silpo", al. Metalurhiv, 112
  2. 08:00Berdyansk Przystanek autobusowy, CH "Ekvator", al. Proletarskyi, 13
  3. 09:20Tokmak Kawiarnia "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 106
  4. 09:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Stacja paliw "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  5. 10:45Zaporizhia Sklep "Eldorado" (w pobliżu dworca kolejowego)
  6. 12:30Dnipro Przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  7. 15:00Kharkiv Stacja paliw "WOG", pr. Ludviga Svobodu, 57A
  8. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  9. 19:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  10. 20:00Belgorod centrum handlowe "Evropa" (blisko Dworzec kolejowy)
  11. 20:50Korocha (Belgorodskaya obl.) Przystanek na żądanie
  12. 22:30Novy Oskol Przystanek na żądanie
  13. 23:59Olhovatka (Voronezhskaya obl.) Przystanek na żądanie
  14. 00:35Rossosh Request stop
  15. 01:35Boguchar Przystanek na żądanie
  16. 02:55Millerovo Przystanek na żądanie
  17. 04:45Kamensk-Shakhtinsky Przystanek na żądanie
  18. 05:55Shakhty Przystanek na żądanie
  19. 07:20Rostov-na-Donu Dworzec PKS, pr. Siversa, 1
  • Przewoźnik: Merkurij Avtotrans
  • Informacje dodatkowe: Pamiętaj zadzwonić do dyspozytora, aby potwierdzić podróż.Bilet jest obowiązkowy w formie drukowanej.Rower-300UAH,wozkow dzieciecych-300UAH, małe zwierzęta w klatce i na rękach-200UAH, średnie i duże-za cenę biletu dziecięcego.
  • Bagaż: Bagaż nie wchodzi do wartosci biletu. Płatność za bagaż na terminalu autobusowym
  • Rabaty: 35% Dzieci 0-12 lat
    99% Dzieci 0-3 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation