• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Slupsk - Kherson

Ternvoyage
Wyjazdy: 17 Lip, 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip
  1. 07:40Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
  2. 09:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  3. 10:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  4. 14:00Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  5. 17:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 19:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  7. 23:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 00:30Dorohusk cło (PL-UA)
  9. 02:00Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 05:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 07:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  12. 09:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 11:10Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  14. 14:10Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 16:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  16. 17:10Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  17. 17:50Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  18. 19:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  19. 21:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 ks. do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny biletu. Maksymalna ilość bagażu 2 szt. do 30 kg na pasażera. Rowery i wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane. Składany wózek - za darmo. Zwierzęta nie są akceptowane.
  • Rabaty: 30% Dzieci 3-10 lat
    50% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation