Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 5001 Aalborg - Elblag

09:15 Aalborg
10:50 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
12:05 Vejle
12:40 Kolding
14:00 Flensburg
14:45 Schleswig
15:50 Kiel
17:10 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
18:55 Rostock ZOB, Platz der Freundschaft 16, Bussteig 10
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:30 Szczecin Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
02:55 Koszalin ul.Zwyciestwa 1, near Bus Station
04:00 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
05:40 Gdynia Pl.Konstytucji, City Bus stop near Bank PKO
06:25 Gdansk Przystanek komunikacji miejskiej (nr.1911 Podwale Grodzkie) przy ul. Wały Jagiellońskie 2 (kierunek Pruszcz Gdański)
07:00 Tczew
07:35 Malbork
08:10 Elblag
Przewoźnik: Norma-A SIA
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Aarhus - Elblag

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information