• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Kam.Podilskiy (promo)

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Wyjazdy: 13 Cze, 14 Cze, 15 Cze, 16 Cze, 17 Cze, 18 Cze, 19 Cze, 20 Cze, 21 Cze, 22 Cze
  1. 08:50Swinoujscie Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 6
  2. 10:00Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 11:15Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  4. 13:00Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  5. 13:50Swiebodzin Stacja paliw "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  6. 15:45Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 18:00Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  8. 20:30Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  9. 02:00Hrebenne cło (PL-UA)
  10. 03:35Rava Ruska cło (UA-PL)
  11. 05:45Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  12. 06:20Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  13. 07:20Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  14. 08:05Dolyna Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  15. 08:40Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  16. 09:20Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  17. 10:20Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  18. 11:10Sniatyn Dworzec PKS, ul. Vinnichenka, 1
  19. 12:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  20. 12:50Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec PKS, ul. Vasileva, 86b
  21. 13:40Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Przewoźnik: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Informacje dodatkowe: Pasażer jest ubezpieczony na 102.000 UAH. SK «Persha». Opłata ubezpieczeniowa - 2%, wliczona w cenę biletu. Przewóz zwierząt i rowerów możliwy za dodatkową opłatę.
  • Bagaż: 1 szt.do 40kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Grupa od 5 osób
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    10% Młodzież 12-26 lat
    20% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation