• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kherson

Orion-Avto
Wyjazdy: 26 Paź, 28 Paź, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis, 25 Lis
  1. 09:30Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  2. 10:25Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 12:25Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
  4. 13:50Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  5. 15:05Torun Plac 18 Stycznia 4
  6. 16:25Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  7. 18:05Kutno Dworzec, ul. Oporowska 10
  8. 19:30Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  9. 22:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 01:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 03:25Hrebenne cło (PL-UA)
  12. 05:15Rava Ruska cło (UA-PL)
  13. 06:55Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  14. 09:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  15. 11:25Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  16. 13:40Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  17. 16:25Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  18. 18:25Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  19. 19:20Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  20. 19:55Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  21. 21:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 22:35Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Orion-Avto
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy od 30 UAH/4.5 PLN за 1 kg

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation