• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gdynia - Kherson

Orionbus
Wyjazdy: 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 3 Gru, 4 Gru, 5 Gru, 6 Gru, 7 Gru
  1. 11:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji, 1
  2. 11:40Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  3. 13:25Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
  4. 14:35Bydgoszcz Przystanek aut., ul. Jagiellońska, 16
  5. 15:40Torun Przystanek autobusowy, Plac 18 Stycznia 4
  6. 18:25Lodz Dworzec PKS, Al. Włókniarzy 227
  7. 21:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 02:05Hrebenne cło (PL-UA)
  9. 03:55Rava Ruska cło (UA-PL)
  10. 05:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska, 109
  11. 07:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zywowa, 7
  12. 09:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  13. 11:15Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  14. 13:45Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  15. 15:50Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec PKS, ul. Radianska 8
  16. 16:40Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  17. 17:20Voznesensk Dworzec PKS, ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  18. 19:30Mykolaiv Dworzec PKS, av. Bogoyavlenskiy, 21
  19. 20:25Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho), 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky. Bilet musi zostać wydrukowany. Autobus Van Hool.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Emeryci
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation