Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 18 Kwi, 21 Kwi, 25 Kwi, 28 Kwi, 2 Maj, 5 Maj, 9 Maj, 12 Maj, 16 Maj, 19 Maj
  1. 09:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 13:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 17:45Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 23:00Korczowa cło (PL-UA)
  5. 02:00Krakovets cło (UA-PL)
  6. 03:05Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 06:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  8. 08:35Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  9. 10:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  10. 11:15Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  11. 16:20Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  12. 18:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  13. 19:20Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  14. 20:45Izium ul. Paromnaja 1
  15. 21:55Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  16. 22:20Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  17. 22:45Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho 231
  18. 23:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova 123
  19. 23:50Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  20. 01:20Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  21. 01:45Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation