Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kropyvnytskyi - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 18 Kwi, 23 Kwi, 25 Kwi, 30 Kwi, 2 Maj, 7 Maj, 9 Maj, 14 Maj, 16 Maj, 21 Maj
  1. 08:00Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  2. 09:30Smila ul. Soborna 83, Przystanek autobusowy "Tsentr zaniatosty"
  3. 10:00Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
  4. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  5. 14:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  6. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  7. 17:30Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  8. 19:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  9. 20:00Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  10. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  11. 22:10Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  12. 00:10Krakovets cło (UA-PL)
  13. 01:00Korczowa cło (PL-UA)
  14. 05:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  15. 07:20Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  16. 10:15Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 14:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation