• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzeň - Krakow - Kherson (20.12-22.12)

  1. 17:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  2. 17:15Rokycany Stacja benzynowa, Shell, E50 autostrady D5
  3. 19:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 22:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 23:15Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
  6. 00:40Ostrava Svinov Dworzec kolejowy, ul.Peterkova
  7. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  8. 01:25Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  9. 01:50Bielsko-Biala Dworzec PKS, ul. Warszawska 7
  10. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  11. 09:15Medyka cło (PL-UA)
  12. 11:05Shehyni cło (UA-PL)
  13. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  14. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  15. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  16. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  18. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  19. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  20. 22:25Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  21. 23:25Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  22. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  23. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  24. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  25. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Lux-Reisen KASA/Holfedtrans
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty wyjazdu, nazwiska pasażerów w już zakupionych biletach - 10% od wartości biletu.
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 20% Dzieci 7-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation