Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Zaporizhia

TOV KOMFORT-EKSPRES UA
Wyjazdy: 28 Maj, 29 Maj, 30 Maj, 31 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze
  1. 16:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  2. 18:25Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
  3. 19:50Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  4. 21:55Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 23:00Chelm ul. Lwowska 20
  6. 00:25Dorohusk cło (PL-UA)
  7. 02:25Yagodyn cło (UA-PL)
  8. 03:30Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  9. 05:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  10. 06:20Rivne "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  11. 07:50Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  12. 09:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  13. 11:40Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  14. 18:10Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  15. 21:20Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  16. 23:20Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  • Przewoźnik: TOV KOMFORT-EKSPRES UA
  • Informacje dodatkowe: Informacje o transporcie zwierząt i rowerów, aby sprawdzić bezpośrednio u przewoźnika. Bilet nie musi być drukowany. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie dyspozytora.
  • Bagaż: 1szt. do 30kg (60*40*20)-za darmo, każdy dodatkowy 20-30 PLN.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation