• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 167 Kharkiv - Berdyansk (09:00)

  1. 09:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  2. 10:55Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  3. 11:45Pereschepyne Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 25
  4. 12:35Novomoskovsk Dworzec PKS-2, ul. Suchkova, 34
  5. 13:45Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu dworca PKS, ul. Kurchatova, 10
  6. 15:55Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  7. 16:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Dworzec PKS, ul.Soborna, 1a
  8. 17:35Tokmak Dworzec PKS, ul. Gogolia, 93
  9. 19:35Berdyansk Dworzec PKS, pr. Zakhidnyi, 4
  • Przewoźnik: FOP Dunayev V.M.
  • Informacje dodatkowe: Pasażerowie wsiądą do autobusu tylko z maską. Bez maski lądowanie zostanie odrzucone. Wejście na pokład odbywa się wyłącznie z wydrukowanym biletem.Brak wydrukowanego wejścia na pokład autobus nie zostanie wykonany. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Bagaż: 10% ceny biletu za każde miejsce transportu bagażu. 2 szt. bagażu podręcznego do 10 kg. - bezpłatnie. Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów tylko w stanie złożonym - 100% od ceny biletu. Transport wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - 50% od ceny biletu. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation