Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Sumy

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 16 Cze, 20 Cze, 23 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 4 Lip, 7 Lip, 11 Lip, 14 Lip, 18 Lip
  1. 09:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 13:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 17:45Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 23:59Korczowa cło (PL-UA)
  5. 02:00Krakovets cło (UA-PL)
  6. 03:05Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  7. 04:50Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  8. 06:00Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 07:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 09:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  11. 09:25Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 11:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 12:00Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  14. 16:00Romny Przystanek Autobusowy "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  15. 18:00Sumy Dworzec autobusowy "Pershotravneva" Kuznechnyi proizd 1, (Pershotravneva 21/1)
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation