Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 18 Cze, 20 Cze, 25 Cze, 27 Cze, 2 Lip, 4 Lip, 9 Lip, 11 Lip, 16 Lip, 18 Lip
  1. 08:00Sumy Dworzec autobusowy "Pershotravneva" Kuznechnyi proizd 1, (Pershotravneva 21/1)
  2. 09:15Romny Przystanek Autobusowy "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  4. 14:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  5. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  7. 19:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  8. 20:00Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
  11. 00:55Krakovets cło (UA-PL)
  12. 01:00Korczowa cło (PL-UA)
  13. 05:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  14. 07:20Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  15. 10:15Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 14:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation