• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 13 Kwi, 15 Kwi, 17 Kwi, 18 Kwi, 20 Kwi, 22 Kwi, 24 Kwi, 25 Kwi, 27 Kwi, 29 Kwi
  1. 08:00Sumy Przystanek autobusowy Sklep "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  2. 09:15Romny Przystanek Autobusowy "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  4. 14:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petljury, 32
  5. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  7. 19:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  8. 20:00Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  9. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109, przystanek trolejbusa
  11. 00:55Rava Ruska cło (UA-PL)
  12. 01:00Hrebenne cło (PL-UA)
  13. 02:30Zamosc Stacja paliw "BP", ul. Legionów, 10
  14. 03:30Lublin ul. Nadstawna 1
  15. 05:40Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  16. 07:20Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  17. 10:15Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  18. 11:30Swiebodzin Stacja paliw "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  19. 12:10Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  20. 14:00Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Nie musisz drukować biletu. Możliwy zmiana autobusu.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg (60*40*20) i bagaż podręczny - za darmo, dodatkowy bagaż (60*40*20) po uzgodnieniu z przewoźnikiem.
  • Rabaty: 10% Dzieci 12-16 lat
    10% Studenci poniżej 25 lat
    30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation