• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Kyiv (-20%)

  1. 08:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Poznan airport ul. Bukowska 285
  6. 11:55Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  8. 15:25Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:30Budomierz cło (PL-UA)
  13. 02:55Hrushiv cło (UA-PL)
  14. 04:55Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  15. 08:05Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  16. 11:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  17. 14:25Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.Bilety promocyjne nie podlegają zwrotowi, a data podróży nie zmienia się! Możliwa wymiana autobusu we Lwowie.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation